ÖVRIGT / Diverse / Bok 9614003
*
nr 961 4003
Bok
Unger Twins, "Bland Hollywoods toppar", 1958, bland annat Anita Ekberg
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:16:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 15:41:55
1
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bok unger twins
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:53
-
3062 Bokverk
Gerda Boëthius, "Zorn Tecknaren, Målaren, Etsaren,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:31
*
Bok
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4003
Bok
Unger Twins, "Bland Hollywoods toppar", 1958, bland annat Anita Ekberg
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 15:41:55 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bok unger twins
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:53 -
3062 Bokverk
Gerda Boëthius, "Zorn Tecknaren, Målaren, Etsaren,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:31